počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Kategorie
Kontaktní formulář
captcha
Opěradlo regulovatelné až do polohy vleže Nastavitelný podnožník, nákupní koš Stříška s okénkem a kapsou 5-ti bodové bezpečnostní pásy Přední otočná kola s aretací Přední i zadní odpružení Odnímatelné měkčené madlo, úchyt k přenesení Zateplený nánožník ROZMĚRY Rozměry rozložené: 50/80/109 cm Rozměry složené: 27/35/105 cm Rozměry sedáku: 32/36/48 cm Hmotnost: 7,9 kg Průměr kol: 6' (15 cm)

PRONÁJEM MONITORU DECHU BABYSENSE 2

Pronájem monitoru dechu: BABYSENSE 2

"Babysense 2 " je na osluhu nenáročný přístroj určený pro použití v domácnostech i zdravotnických zařízeních vhodný pro v zásadě zdravé kojence, vyjma kojenců s vysokým rizikem dechových potíží vyžadujicích trvalý lékařský dohled.

Během prvního roku života může u dítěte dojít k nepravidelnému dýchání nebo dokonce k zástavě dechu. Přístroj "Babysense 2"  může varovat, pokud jsou tyto projevy příznakem nachlazení, vysoké horečky nebo jiného chorobného stavu! V extrémním případě může zástava dechu souviset s S.I.D.S. (syndrom náhlého kojeneckého úmrtí), což je stále nejčastější příčinou úmrtí kojenců do 1 roku věku. Tento syndrom nelze diagnostikovat předem a ani moderní medicína doposud nepřišla s žádnými léčebnými prostředky či řešením, takže přístroj "Babysense 2", má coby ochrana, svá omezení. Avšak je to jedinečný bezpečnostní systém který od samého zahájení prodeje pomáhá zahraňovat kojence!

 

Podmínky: Smlouva na pronájem se uzavírá na dobu minimálne na 6 měsíců - 900Kč